Aktualności

Nowy sezon "Kobiety na krańcu świata" nadchodzi!
Martyna Wojciechowska  Foto: Kamil Piklikiewicz/East News
Już po raz dziewiąty Martyna Wojciechowska spakuje plecak i wyruszy na poszukiwanie fascynujących opowieści z nieodkrytych jeszcze zakamarków globu. Na podróżniczej mapie, tym razem znajdzie się Ameryka Południowa oraz Azja. Nie zabraknie również ciekawych historii z Europy!

Przez blisko osiem lat emisji programu ekipa „Kobiety na krańcu świata” zabrała widzów w niezwykłe podróże do prawie pięćdziesięciu krajów, przedstawiając ponad siedemdziesiąt wyjątkowych kobiet. W nowych odcinkach do listy miejsc, które odwiedzi Martyna, dołączą: Malezja, Mongolia, Pakistan, Japonia, Boliwia oraz Belgia.W pierwszym z wymienionych krajów podróżniczka spotka się z członkami społeczności Badjao. Legenda głosi, że ich przodkowie posiadali skrzela.

Znani również jako „ludzie-ryby”, słyną z tego, że na jednym oddechu mogą wytrzymać pod powierzchnią wody nawet kilka minut i bez żadnego specjalistycznego sprzętu nurkować na głębokość 20 − 30 metrów. Badjao, którzy spędzają całe swoje życie na łodzi, zapadają na chorobę lądową, gdy wyjdą na brzeg. Kolejnym przystankiem w Azji będzie Pakistan, który od dawna znajduje się na liście marzeń prowadzącej. Ten cudowny kraj zaskoczy nie raz, zwłaszcza serdecznością mieszkańców.Pakistanowi zostaną poświęcone aż dwa odcinki. Z kolei w Japonii ekipa programu wybierze się do Tokio, by poznać mężczyznę zakochanego w Megumi– plastikowej lalce!

Praktyczni Japończycy coraz częściej zamiast szukać prawdziwej miłości, zastępują ją plastikową. Ze swoimi lalkami zawierają nawet związki małżeńskie. Szacuje się, że w Kraju Kwitnącej Wiśni żyje 20 tysięcy właścicieli sztucznych kobiet, które wielkością, wagąi wyglądem odzwierciedlają żywego człowieka.Podróż Martyny przez kontynenty odkryje przed widzami niezwykłe historie. Nie zabraknie opowieści, które nie tylko wzruszą, zadziwią, ale też rozbawią do łez! Prapremiera odcinków nowego sezonu jesienią w Travel.

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

NIEDZIELA, 11:00, od 10 września

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Martyna Wojciechowska zdecydowała się na adopcję!
Następny artykuł:

Martyna Wojciechowska zdecydowała się na adopcję!

tvnpix